نمایندگی انحصاری

نمایندگی انحصاری

نمایندگی FLOWSERVE Argus

  • خدمات پس از فروش
  • تاميـن ولـو و قطعات ولو 
  • تعمـير ولــوهـاي ARGUS    

هدف ما همواره توسعه صنايع داخلي و حرکت به سوي ساخت داخل بوده است به همين منظور اين شرکت با تأسيس کارگاه تعميرات ولو و اعزام کارشناسان خود به کشور آلمان شرکتFLOWSERVE ARGUS  و پس از گذراندن دوره هاي آموزشي موفق به کسب گواهينامه تعمير ولوها و اکچوئيتورهاي شرکت نامبرده گرديد در حال حاضر به عنوان نماينده انحصاري خدمات پس از فروش شرکت آرگوس در خاورميانه ميباشد. تعمير و راه اندازي بيش از 100 عدد ولو نيروگاهي شامل گاز و گازوئيل متعلق به نيروگاههاي دماوند، کازرون، صبا(خرمشهر و علي آباد)، فارس، اردبيل(سبلان)، کرمان و شرکت مپنا (پرند)از فعاليتهاي اين شرکت در بخش خدمات پس از فروش ميباشد. کليه تجهيزات و لوازم مستقيماً از شرکت ARGUS تأمين مي گردد و کليه ولوها پس از تعمير داراي گارانتي يکساله ميباشد.

نمایندگی GTS

  • تامین قطعات
  • خدمات پس از فروش
  • ساخت قطعات به روش مهندسی معکوس

این شرکت با استفاده  از روش مهندسی معکوس موفق گردید بسیاری از قطعات صنایع را  شناسائی، طراحی و در داخل یا خارج از کشور اقدام  به ساخت نماید.  با توجه به وجود تحریمهای تحمیلی بر علیه جمهوری اسلامی ایران و عدم تامین قطعات از سوی شرکت زیمنس جهت شرکت مدیریت تولید برق گیلان این شرکت با همکاری کادر فنی مهندسی شرکت GTS  ایتالیا اقدام به طراحی قطعات در سایت نیروگاه با روش مهندسی معکوس  و ساخت قطعات مورد نیاز نیروگاه گیلان نمود که با قیمت بسیار کمتر و کیفیت برابر با شرکت زیمنس در کشور ایتالیا ساخته شد کلیه قطعات با گارانتی سازنده همراه بود و رضایت شرکت فوق نشانه کیفیت بالای  کالای ارائه شده میباشد. در حال حاضر این شرکت قادر به ارائه خدمات فوق به کلیه شرکت های متقاضی میباشد.

نمایندگی TORISHIMA

  • تامین پمپ و قطعات پمپ 
  • خدمات پس از فروش
  • نصب و راه اندازی

شرکت توریشیما به عنوان یکی از بزرگترین سازندگان پمپ در صنایع پمپ سازی جهان می باشد. این شرکت ژاپنی دارای 100 سال سابقه ساخت پمپ های آب است. در حال حاضر 100 دستگاه (BFP) بویلر فید پمپ ساخت شرکت فوق در نیروگاه های سیکل ترکیبی و بخار نصب می باشد.

شرکت تکسا نیروی کرمان به عنوان نماینده انحصاری فروش و خدمات پس از فروش شرکت توریشیما در ایران فعال می باشد فروش پمپ و لوازم پمپ های (BFP) به نیروگاههای دماوند، کازرون، یزد، نکاء،گروه مپنا و تعمیرات اساسی پمپ های نیروگاه دماوند با حضور سوپروایزر و تعمیر Discharge Casing پمپ های نیروگاه دماوند در محل کارخانه توریشیما از موارد همکاری شرکت تکسا نیروی کرمان با شرکت توریشیما می باشد.