ساخت ولوهای صنعتی

ساخت ولوهای صنعتی

شرکت تکسا نيروي کرمان به عنوان نماينده انحصاري فروش و خدمات پس از فروش شرکت (FLOW SERVE (ARGUS در ايران فعال مي باشد.
اين شرکت با ارسال کارشناسان خود به کشور آلمان و در محل شرکت آرگوس جهت طي دوره هاي بازرسي و تعميرات ولوها و اکچوئيتورهاي شرکت نامبرده موفق به اخذ گواهينامه هاي تعمير آن شرکت در سال 2007 گرديد و از آن سال به بعد به عنوان نماينده تعمير خدمات پس از فروش شرکت ARGUS   در منطقه خاورميانه فعال مي باشد. درحال حاضر اين شرکت با نظارت کامل شرکت ARGUS و استفاده از لوازم يدکي آن شرکت اقدام به تعمير ولوها و اکچوئيتورهاي نيروگاههاي مختلف مي نمايد که اين ولوها پس از تعمير داراي يک سال گارانتي نيز مي باشند.
تعمير بيش از 100 ولو از نيروگاههاي مختلف و رضايت مشتريان نشانه کيفيت بالاي واحد تعميرات اين شرکت مي باشد.تعمير و راه اندازي نيروگاهي شامل گاز و گازوئيل متعلق به نيروگاههاي دماوند، کازرون، صبا(خرمشهر و علي آباد)، فارس، اردبيل (سبلان)، کرمان و شرکت مپنا (پرند) از فعاليتهاي اين شرکت در بخش خدمات پس از فروش مي باشد.   
كار تحقيقاتي پروژه ساخت ولوهاي سوخت رسان نيروگاهي از سال 1396 كه سال اقتصاد مقاومتي توليد و اشتغال نامگذاري شده بود اغاز گرديد و خداوند متعال را شاكريم كه اين پروژه در سال 1398 كه سال رونق توليد بود به سرانجام رسيد و اين را به فال نيك ميگيريم و اميدواريم بتوانيم خدمتگزار كوچكي در صنعت برق كشور باشيم.